Wyprawki i kontakt telefoniczny

Rok szkolny

Z uwagi na przeprowadzkę i organizację Zespołu Edukacyjnego nr 10 kontakt telefoniczny będzie utrudniony. Wszelkie informacje o wyprawkach dla uczniów i innych sprawach klasowych przekazane będą przez wychowawców klas w dniu 2 września 2019 r. Natomiast wszelkie sprawy organizacyjne dotyczące spraw przedszkolnych zostaną Państwu przekazane na zebraniach w pierwszym tygodniu września.

Spotkanie: przedszkole i klasy I-III

Rok szkolny

27 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci przedszkolne oraz rodziców i uczniów klas I,II,III  do Zespołu Edukacyjnego nr 10 na spotkanie organizacyjne. W tym dniu również planujemy zrobić próbę występu, który zostanie zaprezentowany na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020. prosimy aby po spotkaniu pozostały dzieci przedszkolne z grup: Myszki, Papużki Nierozłączki, Wesołe Misie oraz dzieci, które były w grupie Słoników, a od 1 września br. będą uczniami naszej szkoły.

Listy dzieci i uczniów

Szanowni rodzice!!!

W siedzibie Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 od jutra tj. od 10 lipca będą do wglądu listy dzieci przedszkolnych z podziałem na grupy wiekowe oraz listy uczniów z podziałem na klasy. Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub stawiennictwo osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Zapisy do klas II - VI

Rok szkolny

Szanowni Rodzice !!! W Szkole Podstawowej nr 29 będą utworzone klasy II, III, IV, V, VI. W związku z tym zapraszamy rodziców zdecydowanych przenieść swoje dzieci do siedziby Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 w celu wypełnienia stosownych dokumentów. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w siedzibie naszego przedszkola. Zapraszamy od środy tj. 28.05.2019r. od godz. 6.00 do 14.00

Wniosek.doc

Zebranie w gr. IV

Grupa

Nauczycielki grupy IV

Próba przedstawienia

Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30
zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

Wycieczka gr. III i IV

Rok szkolny

Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej. Prosimy ubrać dzieci stosownie do pogody.
W programie wycieczki: