Witajcie w naszym Przedszkolu...

AKTUALNOŚCI

Dnia 29 stycznia (wtorek) o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy pt. "Z uśmiechem przez ocean", który odbędzie się w naszym przedszkolu. Bardzo prosimy o przebranie dzieci w stroje karnawałowe. Od godziny 8.00 będą robione dzieciom zdjęcia: indywidualne i grupowe.

GALERIA

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Karmnik dla ptaków". Dzisiaj tj 8 lutego było wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Karmniki są piękne i już dzisiaj niektóre znalazły się na naszych przedszkolnych drzewach.
Po wczorajszej wizycie Pani Policjant już wiemy jak mamy przechodzić przez ulicę żeby było bezpiecznie. Dla utrwalenia tego wybraliśmy się z naszą panią na prawdziwe przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną, które znajduje się w pobliżu naszego przedszkola. Mogliśmy sami wcisnąć przycisk żeby zapaliło się zielone światło i wtedy mogliśmy przejść przez ulicę na drugą stronę.
Ale dzisiaj mieliśmy fajny dzień. Najpierw spotkanie z Panią policjant, a potem poszliśmy na wycieczkę do sklepu spożywczego. Poznaliśmy tam bardzo miłą panią, która pracuje w tym sklepie jako sprzedawca. Opowiedziała nam o swojej pracy. My znamy ten zawód, bo nasza pani też w przedszkolu zrobiłam nam sklepik, w którym się bawimy. Mamy nawet pieniądze, takie papierowe, ale one nie są prawdziwe.