Przedszkole

Wyprawki i kontakt telefoniczny

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Z uwagi na przeprowadzkę i organizację Zespołu Edukacyjnego nr 10 kontakt telefoniczny będzie utrudniony. Wszelkie informacje o wyprawkach dla uczniów i innych sprawach klasowych przekazane będą przez wychowawców klas w dniu 2 września 2019 r. Natomiast wszelkie sprawy organizacyjne dotyczące spraw przedszkolnych zostaną Państwu przekazane na zebraniach w pierwszym tygodniu września.
 

 

Spotkanie: przedszkole i klasy I-III

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

27 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci przedszkolne oraz rodziców i uczniów klas I,II,III  do Zespołu Edukacyjnego nr 10 na spotkanie organizacyjne. W tym dniu również planujemy zrobić próbę występu, który zostanie zaprezentowany na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020. prosimy aby po spotkaniu pozostały dzieci przedszkolne z grup: Myszki, Papużki Nierozłączki, Wesołe Misie oraz dzieci, które były w grupie Słoników, a od 1 września br. będą uczniami naszej szkoły.

Listy dzieci i uczniów

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Szanowni rodzice!!!

W siedzibie Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 od jutra tj. od 10 lipca będą do wglądu listy dzieci przedszkolnych z podziałem na grupy wiekowe oraz listy uczniów z podziałem na klasy. Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub stawiennictwo osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Zapisy do klas II - VI

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Szanowni Rodzice !!! W Szkole Podstawowej nr 29 będą utworzone klasy II, III, IV, V, VI. W związku z tym zapraszamy rodziców zdecydowanych przenieść swoje dzieci do siedziby Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 w celu wypełnienia stosownych dokumentów. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w siedzibie naszego przedszkola. Zapraszamy od środy tj. 28.05.2019r. od godz. 6.00 do 14.00

Wniosek.doc

Zebranie w gr. IV

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny
Grupa

Dnia 25 kwietnia  (czwartek) o godz. 16.15 odbędzie się zebranie podsumowujące pracę dydaktyczno - wychowawczą. Omówione zostaną też sprawy bieżące dotyczące grupy . Serdecznie zapraszamy.

                                                                                                                                                                                                                                              Nauczycielki grupy IV

Próba przedstawienia

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30
zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

                                                                                                                                                                                   

Wycieczka gr. III i IV

Data ogłoszenia
Typ placówki
Rok szkolny

Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej. Prosimy ubrać dzieci stosownie do pogody.
W programie wycieczki: