Galeria

kat.: Przedszkole, 2018-2019, Myszki
wyświetlono 35 razy
Międzynarodowy Dzień Książki w grupie I. W tym dniu Pani Asia zaplanowała zabawy w grupie wszystkie związane z książką. Dzieci miały za zadanie przynieść do przedszkola opaski, maski lub kapelusz na głowę z postacią z bajek. Podczas wtorkowej zabawy każde dziecko miało okazję zaprezentować swoją prace oraz opowiadały nam o bohaterach wybranej bajki.
kat.: Przedszkole, 2018-2019, Słoniki
wyświetlono 35 razy
29 marca odbył się finał konkursu plastycznego grupowego pt. "Chciałabym...chciałbym pracować w zawodzie....". Dzieci z grupy IV narysowały co chciałyby robić w przyszłości jak będą dorosłymi osobami. Jaki zawód chcą wykonywać. Kto wie, może w przyszłości w będą policjantami, znanymi piłkarzami, żużlowcami. Może będziemy mieć w swoim gronie lekarza, weterynarza, a może znaną projektantkę mody.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 27 razy
Nasze przedszkole wzięło udział w plenerze i wystawie prac artystycznych pt. "Wielkanocne malowanie" zorganizowane przez CpBP Malpol sp. z o.o. oraz ZGM Zielona Góra. Do naszego przedszkola przyjechało wielkie jajo, ktore udekorowały dzieci z grupy III i IV. Naszą pracę będzie można obejrzeć na wystawie prac w Ogrodzie Botanicznym w dniach od 1 kwietnia do 21 kwietnia 2019r.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 15 razy
22 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Wody w ramach realizowanego ogólnopolskiego programu "Mamo, tato wole wodę. Dzieci w tym dniu zamieniły się w kropelki wody. Były zagadki o wodzie, zabawy ruchowe. Dzieci wysłuchały opowiadania, w którym była mowa o tym w co może przemienić się woda?.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 25 razy
Hej do widzenia Panie Bałwanie
już dłużej z nami pan nie zostanie
Znów pan powinien śniegu zjeść
Lecz jest wiosna no i cześć !!!
 
kat.: Przedszkole, 2018-2019, Słoniki
wyświetlono 10 razy
Po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie od gospodarzy czyli Miejskiego Przedszkola nr 39 "Słoneczko" w Zielonej Górze do wzięcia udziału w turnieju "Bezpieczny Przedszkolak". Bardzo ucieszyliśmy się na to zaproszenie i oczywiście wzięliśmy w nim udział. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały przedszkolaki z grupy IV "Słoniki" w składzie: Lena, Oskar i Wojtek.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 7 razy
To już VI edycja wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. "Konstruowanie gier planszowych". Jak co roku konkurs cieszy się dużą popularnością. Gry wymyślone przez dzieci z pomocą rodziców służą nam potem do zabaw przedszkolnych. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.
kat.: Przedszkole, 2018-2019, Myszki
wyświetlono 18 razy
Ale było fajnie. Były kwiaty, słodycze i zabawa.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 10 razy
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się finał wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastyczno - technicznego pt. "Książeczka sensoryczna". W konkursie wzięło udział 3 dzieci. Cieszymy się z tego, bo konkurs był trudny, ale za to mamy świetne 3 pomoce dydaktyczne dla dzieci. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy :)
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 11 razy
Pani Asia przygotowała zajęcia koleżeńskie dla nauczycieli. Były to zajęcia związane z bezpieczeństwem, a dokładnie z numerami alarmowymi. Zaprosiła na te zajęcia swojego opiekuna stażu Panią Dorotę wraz ze swoimi dziećmi. Mamy nadzieję, że już wszyscy wiedzą jaki numer jest na pogotowie, do straży czy na policję. Wiecie???? Spróbujcie wspólnie z rodzicami sobie przypomnieć.
kat.: Przedszkole, 2018-2019, Słoniki
wyświetlono 5 razy
Po raz kolejny wybraliśmy się do Muzeum Ziemi Lubuskiej na lekcję edukacyjną pt. "Z dziadkowego kuferka". Tym razem dzieci dowiedziały się jak działają stare przedmioty, których używali nasi przodkowie w gospodarstwie domowym: lampę naftową, szafę grającą, stare żelazko, młynek do kawy, stare zegary, meble itp.
kat.: Przedszkole, 2018-2019
wyświetlono 9 razy
Dzieci z naszego przedszkola realizowały cykl zajęć o zdrowiu oraz realizowały zagadnienia z programu "Czyste powietrze wokół nas".