Wyświetlono 6 razy
Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej.
Wyświetlono 7 razy
Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30
zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

Wyświetlono 1 razy
Wyświetlono 459 razy
Szanowni Rodzice,
Informuję, że od wtorku tj, od 23 kwietnia nasze przedszkole będzie pracowało w czterech grupach. Serdecznie zapraszamy :)

Wyświetlono 37 razy
Szanowni Państwo
Z uwagi na akcję strajkową w Miejskim Przedszkolu nr 19 dni otwarte zostają odwołane.
Wyświetlono 332 razy
Rozpoczęła się procedura naboru do naszego Przedszkola oraz do Szkoły Podstawowej nr 29 na rok 2019-2020. Ze szczegółami zapoznać się można w naszym dziale Ważne / Procedury pod adresem: https://przedszkole19.pl/nabor
Wyświetlono 22 razy
Dnia 29 stycznia (wtorek) o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy pt. "Z uśmiechem przez ocean", który odbędzie się w naszym przedszkolu. Bardzo prosimy o przebranie dzieci w stroje karnawałowe. Od godziny 8.00 będą robione dzieciom zdjęcia: indywidualne i grupowe.