Witajcie w naszym Przedszkolu...

AKTUALNOŚCI

Szanowni rodzice!!! W siedzibie Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 od jutra tj. od 10 lipca będą do wglądu listy dzieci przedszkolnych z podziałem na grupy wiekowe oraz listy uczniów z podziałem na klasy. Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub stawiennictwo osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.
Szanowni Rodzice !!! W Szkole Podstawowej nr 29 będą utworzone klasy II, III, IV, V, VI. W związku z tym zapraszamy rodziców zdecydowanych przenieść swoje dzieci do siedziby Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 w celu wypełnienia stosownych dokumentów. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w siedzibie naszego przedszkola. Zapraszamy od środy tj. 28.05.2019r. od godz.
Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej.

GALERIA

Międzynarodowy Dzień Książki w grupie I. W tym dniu Pani Asia zaplanowała zabawy w grupie wszystkie związane z książką. Dzieci miały za zadanie przynieść do przedszkola opaski, maski lub kapelusz na głowę z postacią z bajek. Podczas wtorkowej zabawy każde dziecko miało okazję zaprezentować swoją prace oraz opowiadały nam o bohaterach wybranej bajki.
29 marca odbył się finał konkursu plastycznego grupowego pt. "Chciałabym...chciałbym pracować w zawodzie....". Dzieci z grupy IV narysowały co chciałyby robić w przyszłości jak będą dorosłymi osobami. Jaki zawód chcą wykonywać. Kto wie, może w przyszłości w będą policjantami, znanymi piłkarzami, żużlowcami. Może będziemy mieć w swoim gronie lekarza, weterynarza, a może znaną projektantkę mody.
Nasze przedszkole wzięło udział w plenerze i wystawie prac artystycznych pt. "Wielkanocne malowanie" zorganizowane przez CpBP Malpol sp. z o.o. oraz ZGM Zielona Góra. Do naszego przedszkola przyjechało wielkie jajo, ktore udekorowały dzieci z grupy III i IV. Naszą pracę będzie można obejrzeć na wystawie prac w Ogrodzie Botanicznym w dniach od 1 kwietnia do 21 kwietnia 2019r. Serdecznie zapraszamy.