Witajcie w naszym Przedszkolu...

AKTUALNOŚCI

Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej.
Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

GALERIA

Międzynarodowy Dzień Książki w grupie I. W tym dniu Pani Asia zaplanowała zabawy w grupie wszystkie związane z książką. Dzieci miały za zadanie przynieść do przedszkola opaski, maski lub kapelusz na głowę z postacią z bajek. Podczas wtorkowej zabawy każde dziecko miało okazję zaprezentować swoją prace oraz opowiadały nam o bohaterach wybranej bajki.
Nasze przedszkole wzięło udział w plenerze i wystawie prac artystycznych pt. "Wielkanocne malowanie" zorganizowane przez CpBP Malpol sp. z o.o. oraz ZGM Zielona Góra. Do naszego przedszkola przyjechało wielkie jajo, ktore udekorowały dzieci z grupy III i IV. Naszą pracę będzie można obejrzeć na wystawie prac w Ogrodzie Botanicznym w dniach od 1 kwietnia do 21 kwietnia 2019r. Serdecznie zapraszamy.
29 marca odbył się finał konkursu plastycznego grupowego pt. "Chciałabym...chciałbym pracować w zawodzie....". Dzieci z grupy IV narysowały co chciałyby robić w przyszłości jak będą dorosłymi osobami. Jaki zawód chcą wykonywać. Kto wie, może w przyszłości w będą policjantami, znanymi piłkarzami, żużlowcami. Może będziemy mieć w swoim gronie lekarza, weterynarza, a może znaną projektantkę mody.