Zespół Edukacyjny Nr 10 w Zielonej Górze

AKTUALNOŚCI: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29

Dlatego, ponieważ chcemy, aby nasi uczniowie wyrastali na młodych Europejczyków, świadomych swojego potencjału i swojej wiedzy. W czasach, kiedy ludzie są coraz bardziej mobilni zawodowo i często podróżują poza granice kraju, znajomość języków obcych wydaje się niezbędna.
Od piątku tj 06.09.19  można wpłacać na ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Jednorazowa opłata to 55 zł. na sumę ubezpieczenia 20.000 zł.Wpłat należy dokonywać do 15.10.2019r. (wtorek) w sekretariacie Zespołu - I piętro budynek A w godzinach od 7.30 - 15.30.

AKTUALNOŚCI: PRZEDSZKOLE NR 19

11 września 2019r. (środa) z okazji Winobrania od godziny 9.30 będzie gościł u Nas Bachus.
Od piątku tj 06.09.19  można wpłacać na ubezpieczenie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Jednorazowa opłata to 55 zł. na sumę ubezpieczenia 30.000 zł.Wpłat należy dokonywać do 15.10.2019r. (wtorek) w sekretariacie Zespołu - I piętro budynek A w godzinach od 7.30 - 15.30.
27 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci przedszkolne oraz rodziców i uczniów klas I,II,III  do Zespołu Edukacyjnego nr 10 na spotkanie organizacyjne. W tym dniu również planujemy zrobić próbę występu, który zostanie zaprezentowany na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020.

GALERIA

Międzynarodowy Dzień Książki w grupie I. W tym dniu Pani Asia zaplanowała zabawy w grupie wszystkie związane z książką. Dzieci miały za zadanie przynieść do przedszkola opaski, maski lub kapelusz na głowę z postacią z bajek. Podczas wtorkowej zabawy każde dziecko miało okazję zaprezentować swoją prace oraz opowiadały nam o bohaterach wybranej bajki.
29 marca odbył się finał konkursu plastycznego grupowego pt. "Chciałabym...chciałbym pracować w zawodzie....". Dzieci z grupy IV narysowały co chciałyby robić w przyszłości jak będą dorosłymi osobami. Jaki zawód chcą wykonywać. Kto wie, może w przyszłości w będą policjantami, znanymi piłkarzami, żużlowcami. Może będziemy mieć w swoim gronie lekarza, weterynarza, a może znaną projektantkę mody.
Nasze przedszkole wzięło udział w plenerze i wystawie prac artystycznych pt. "Wielkanocne malowanie" zorganizowane przez CpBP Malpol sp. z o.o. oraz ZGM Zielona Góra. Do naszego przedszkola przyjechało wielkie jajo, ktore udekorowały dzieci z grupy III i IV. Naszą pracę będzie można obejrzeć na wystawie prac w Ogrodzie Botanicznym w dniach od 1 kwietnia do 21 kwietnia 2019r. Serdecznie zapraszamy.