Galeria

kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 6 razy
W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Karmnik dla ptaków". Dzisiaj tj 8 lutego było wręczenie dyplomów i nagród. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Karmniki są piękne i już dzisiaj niektóre znalazły się na naszych przedszkolnych drzewach.
kat.: 2018-2019, Przedszkole, Myszki
wyświetlono 4 razy
Po wczorajszej wizycie Pani Policjant już wiemy jak mamy przechodzić przez ulicę żeby było bezpiecznie. Dla utrwalenia tego wybraliśmy się z naszą panią na prawdziwe przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną, które znajduje się w pobliżu naszego przedszkola. Mogliśmy sami wcisnąć przycisk żeby zapaliło się zielone światło i wtedy mogliśmy przejść przez ulicę na drugą stronę.
kat.: 2018-2019, Papużki Nierozłączki, Przedszkole
wyświetlono 10 razy
Ale dzisiaj mieliśmy fajny dzień. Najpierw spotkanie z Panią policjant, a potem poszliśmy na wycieczkę do sklepu spożywczego. Poznaliśmy tam bardzo miłą panią, która pracuje w tym sklepie jako sprzedawca. Opowiedziała nam o swojej pracy. My znamy ten zawód, bo nasza pani też w przedszkolu zrobiłam nam sklepik, w którym się bawimy.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 8 razy
Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Policjant z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Spotkanie było w ramach realizacji programu własnego "Jestem zdrowy i bezpieczny", który realizujemy w naszym przedszkolu.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 2 razy
Nareszcie jest ten dzień 29 stycznia tak długo oczekiwany przez dzieci. bo to właśnie dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pt. "Z uśmiechem przez ocean", który prowadziła Pani Ida Ochocka. W naszym przedszkolu zamiast dzieci były: Czerwone Kapturki, Księżniczki, Psi Patrol, Królewny Śnieżki i wiele innych postaci bajkowych.
kat.: 2018-2019, Przedszkole, Wesołe Misie
wyświetlono 1 razy
Dnia 25 stycznia grupa III "Wesołe Misie" udały się z wizytą do sklepu spożywczego aby lepiej poznać zawód sprzedawcy. Była to wycieczka z cyklu: poznajemy zawody. Pani ekspedientka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała dzieciom co można kupić w tym sklepie, co znajduje się na półkach.
kat.: 2018-2019, Przedszkole, Myszki
wyświetlono 2 razy
Dzisiaj najmłodsza grupa rozpoczęła początki programowania przy pomocą robota Pszczółki (Bee bot). Ten robot jest niesamowity, wydaje dźwięki i porusza się po podłodze zgodnie z wcześniej zaplanowaną trasą. Dzieci poznawały jego funkcje. Uczyły się jak robot ma iśc w prawo, czy w lewo, prosto.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 14 razy
Już po raz kolejny nasze przedszkole zorganizowało konkurs plastyczny "Świąteczny stroik". Konkurs skierowany był dla dzieci i rodziców z naszego przedszkola. Jak co roku stroiki były przepiękne. Dnia 7 stycznia 2019r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursu. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 10 razy
Nareszcie spadł śnieg. Nie wiadomo jak długo utrzyma się więc czym prędzej dzieci wyszły na plac zabaw. Nawet udało się ulepić małego bałwanka.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 6 razy
Akcja "Góra Grosza" organizowana jest przez Towarzystwo "Nasz Dom".
kat.: 2018-2019, Papużki Nierozłączki, Przedszkole
wyświetlono 2 razy
Przedświąteczne wypieki :) Potem te pyszne pierniczki były przez dzieci rozdawane wszystkim pracownikom z życzeniami światecznymi.
kat.: 2018-2019, Przedszkole
wyświetlono 4 razy
Na nasze zaproszenie przybyli do nas goście - studenci wychowania fizycznego z Uniwersytetu Zielonogórskiego i zrobili dla naszych dzieci MIKOŁAJKOWY SHOW TANECZNY. Studentów przygotowała Pani Joanna Fiedorowicz. Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś studenci nas odwiedzą z innym występem.