Wyświetlono 37 razy
Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej.
Wyświetlono 30 razy
Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30
zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

Wyświetlono 12 razy
Wyświetlono 507 razy
Szanowni Rodzice,
Informuję, że od wtorku tj, od 23 kwietnia nasze przedszkole będzie pracowało w czterech grupach. Serdecznie zapraszamy :)

Wyświetlono 41 razy
Szanowni Państwo
Z uwagi na akcję strajkową w Miejskim Przedszkolu nr 19 dni otwarte zostają odwołane.
Wyświetlono 398 razy
Rozpoczęła się procedura naboru do naszego Przedszkola oraz do Szkoły Podstawowej nr 29 na rok 2019-2020. Ze szczegółami zapoznać się można w naszym dziale Ważne / Procedury pod adresem: https://przedszkole19.pl/nabor
Wyświetlono 24 razy
Dnia 29 stycznia (wtorek) o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy pt. "Z uśmiechem przez ocean", który odbędzie się w naszym przedszkolu. Bardzo prosimy o przebranie dzieci w stroje karnawałowe. Od godziny 8.00 będą robione dzieciom zdjęcia: indywidualne i grupowe.