Wyświetlono 21 razy
28 sierpnia 2019r. (środa) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców oraz uczniów klas V i VI  do Zespołu Edukacyjnego nr 10 na spotkanie organizacyjne.
Wyświetlono 49 razy
Z uwagi na przeprowadzkę i organizację Zespołu Edukacyjnego nr 10 kontakt telefoniczny będzie utrudniony. Wszelkie informacje o wyprawkach dla uczniów i innych sprawach klasowych przekazane będą przez wychowawców klas w dniu 2 września 2019 r. Natomiast wszelkie sprawy organizacyjne dotyczące spraw przedszkolnych zostaną Państwu przekazane na zebraniach w pierwszym tygodniu września.
Wyświetlono 52 razy
27 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i dzieci przedszkolne oraz rodziców i uczniów klas I,II,III  do Zespołu Edukacyjnego nr 10 na spotkanie organizacyjne. W tym dniu również planujemy zrobić próbę występu, który zostanie zaprezentowany na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020.
Wyświetlono 337 razy
Szanowni rodzice!!!
W siedzibie Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 od jutra tj. od 10 lipca będą do wglądu listy dzieci przedszkolnych z podziałem na grupy wiekowe oraz listy uczniów z podziałem na klasy. Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub stawiennictwo osobiste od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.
Wyświetlono 521 razy
Szanowni Rodzice !!! W Szkole Podstawowej nr 29 będą utworzone klasy II, III, IV, V, VI. W związku z tym zapraszamy rodziców zdecydowanych przenieść swoje dzieci do siedziby Miejskiego Przedszkola nr 19 przy ul. Batorego 53 w celu wypełnienia stosownych dokumentów. Dokumenty można pobrać ze strony internetowej lub w siedzibie naszego przedszkola. Zapraszamy od środy tj. 28.05.2019r. od godz.
Wyświetlono 50 razy
Dnia 29 kwietnia 2019r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka III, IV do leśniczówki do Osiecznicy koło Krosna Odrzańskiego. Informujemy, że autokar zostanie opłacony ze środków rady rodziców. Planowany wyjazd o godz.8.30, natomiast powrót ok godz. 15.00. Prosimy przyprowadzić dzieci do godz. 7.15, gdyż śniadanie będzie wcześniej.
Wyświetlono 34 razy
Dnia 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 16.30
zapraszamy rodziców na próbę przedstawienia "Kot w butach".

Wyświetlono 20 razy
Wyświetlono 514 razy
Szanowni Rodzice,
Informuję, że od wtorku tj, od 23 kwietnia nasze przedszkole będzie pracowało w czterech grupach. Serdecznie zapraszamy :)

Wyświetlono 46 razy
Szanowni Państwo
Z uwagi na akcję strajkową w Miejskim Przedszkolu nr 19 dni otwarte zostają odwołane.
Wyświetlono 551 razy
Rozpoczęła się procedura naboru do naszego Przedszkola oraz do Szkoły Podstawowej nr 29 na rok 2019-2020. Ze szczegółami zapoznać się można w naszym dziale Ważne / Procedury pod adresem: https://przedszkole19.pl/nabor
Wyświetlono 25 razy
Dnia 29 stycznia (wtorek) o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na bal karnawałowy pt. "Z uśmiechem przez ocean", który odbędzie się w naszym przedszkolu. Bardzo prosimy o przebranie dzieci w stroje karnawałowe. Od godziny 8.00 będą robione dzieciom zdjęcia: indywidualne i grupowe.