Strona główna
O naszym przedszkolu
Pracownicy
Koncepcja pracy przedszkola
Roczny plan pracy na rok szkoly 2016/2017
Procedury
Ramowy rozkład dnia
Organizacja przedszkola
Zajęcia dodatkowe
Wydarzenia
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
I spacer maluchów
Bachus w przedszkolu
Trening siatkówki
gotujemy zupę jarzynową
Muchomorki w Plastyku
Pszczołki i Biedronki w Plastyku
Czary mary
Urodziny Marchewki
Pasowanie na przedszkolaka
Kolorowy latawiec
Święto pieczonego ziemniaka
współpraca z UZ
Jabłko
Zabawa z matematyką
Liczymy z Panią Jesienią
Lokomotywa
Fabryka bombek
Mikołaj w przedszkolu
Aniołki
Ja i mój sen
Kiermasz świateczny
Jadłospis
Hej kolęda...
Zima w kolorach
Świąteczny stroik
Czworonożny przyjaciel
Anioły
Kartka świąteczna
Bal karnawałowy
Dzień Babci i Dziadka
Zielone witaminki
Bezpieczny Przedszkolak
W kropeczkowej krainie
Woda
Powitanie Wiosny
Figury geometryczne
I pomoc
Kiermasz wielkanocny
SP 15
Przegląd piosenki
Wycieczka do apteki
Młody ogrodnik
Czyste powietrze
konkurs plastyczny
XII edycja turnieju tanca
Tydzień sportowy
Zabawa z matematyką
Centrum przyrodnicze
Historia Pluszowego Misia
Energię oszczędzamy...
Dzień Mamy i Taty
Dzień Dziecka
Parada Przedszkolaka
Bezpieczne wakacje
Chata Kowala
Co szkodzi wodzie
Warsztaty plastyczne plenerowe
Festyn
Ogród Botaniczny
Zakończenie roku
W krainie figur geometrycznych
Quiz
Eksperymenty
2013/2014
2012/2013
Nabór 2018
Plan przerw urlopowych 2017
Zebrania organizacyjne
Wirtualna adopcja
Kontakt z nami
Narzędzia
Mapa serwisu
Napisz do nas

 

  • Strona domowa » Wydarzenia » 2014/2015 » Świąteczny stroik » 

Finał V edycji konkursu plastycznego pt. "Świąteczny stroik"

W grudniu odbył się finał V edycji konkursu plastycznego "Świąteczny stroik", którego jesteśmy organizatorami. Jak co roku cieszy się on dużą popularnością wśród dzieci z zielonogórskich przedszkoli.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały wyróżnienia: dyplom i upominek.

Oto lista wyróżnionych dzieci z naszego przedszkola:

Grupa I "Koteczki" - Wojtuś M.
Grupa II "Muchomorki" - Faustynka P., Wiktoria K., Sara M.,Wojtuś R., Emilka H., Paulinka Sz., Julia S.,
Grupa III "Pszczółki" - Ania B., Błażej K., Filip P., Oluś S., Dominik Ś., Paweł Sz., Zuzia W.,
Grupa IV "Biedronki" - Mikołaj M., Liwia B., Bartek B., Grzesiu M., Anastazja W., Mateusz B., Martyna W. ,Martyna K., Karolina B.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!